TBME158K004LBSZ0000 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    TBME158K004LBSZ0000
  • Производитель
    AVX Corporation
  • Описание
    AVX Corporation TBME158K004LBSZ0000 Product Category: Tantalum Capacitors - Solid SMD RoHS: yes Capacitance: 1500 uF Voltage Rating: 4 V Tolerance: 10 % Case Code - in: 2917 Case Code - mm: 7343 Height: 4.1 mm Mfr Case Code: E Case Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Series: TBM Product: Tantalum Solid Low ESR Commercial Grade Dimensions: 4.3 mm W x 7.3 mm L Package / Case: 2917 (7343 metric) Termination Style: SMD/SMT